Tervist edendava kooli 13. sünnipäev 13. ноября Huvijuht

Reedel, 10.novembril, tähistati Suure-Jaanis 13. TEK sünnipäeva, mis tähendab, et juba 13 aastat on koolis tegeletud terviseedendusega ning oldud Viljandimaa Tervist Edendavate Koolide liige. Hommik algas ühise võimlemisega ja tervisliku juurviljaampsuga. Õpetajate streigi ajal toimus filmide vaatamine.päeva mahtus mitu tantsuvahetundi, kus sai tantsida õpetajate tehtud videode järgi. Selleks, et tantsuvahetundides õpilased toredate videode järgi tantsida saaks, filmisid õpetajad juba ka uusi tantse üles. Koolimajja peidetud õunte otsimise mäng pakkus ka pidupäeva põnevust. Sama tervislikult edasi!

Foto: Elmo Riig, Sakala ajaleht

Foto: Elmo Riig, Sakala ajaleht