Uudised

TORE käis külas 24. november Huvijuht


18. novembril külastasid meie kooli uued alustavad TORE ringi liikmed Tarvastu, Laupa ja Rõngu koolidest. Nad käisid kuulamas meie kooli TORE-lugu. Sooviti teada, mis on TORE fenomen. Meie kooli torekad jagasid oma kogemuslugusid, mida kuulati suure huviga. Tegime koolimajas ka ringkäigu. Tähelepanu tõmbasid 1. korruse hallis olevad nupukad seinad, tüdrukute käsitöö tundides meisterdatu ning 3.korruse seinal olev sõnum olla see inimene, kes valib alati hea ja õige sõbra rolli, kes oskab rõõmu tunda ka kaaslase edu üle. TORE külalised lahkusid innustatuna ning positiivsete emotsioonidega. Aitäh meie kooli Torekatele külaliste võõrustamise eest!

18. novembril külastasid meie kooli uued alustavad TORE ringi liikmed Tarvastu, Laupa ja Rõngu koolidest. Nad käisid kuulamas meie kooli TORE-lugu. Sooviti teada, mis on TORE fenomen. Meie kooli torekad jagasid oma kogemuslugusid, mida kuulati suure huviga. Tegime koolimajas ka ringkäigu. Tähelepanu tõmbasid 1. korruse hallis olevad nupukad seinad, tüdrukute käsitöö tundides meisterdatu ning 3.korruse seinal olev sõnum olla see inimene, kes valib alati hea ja õige sõbra rolli, kes oskab rõõmu tunda ka kaaslase edu üle. TORE külalised lahkusid innustatuna ning positiivsete emotsioonidega. Aitäh meie kooli Torekatele külaliste võõrustamise eest!