Uudised

TEK sügiskool Viiratsis 27. oktoober Huvijuht


Kolmapäeval, 19. oktoobril, käisime Viiratsis maakonna TEK koolide sügiskoolis. Meie koolist osales lausa kaks võistkonda: Suure-Jaani ja Tääksi tegutsemiskohtade 3. klassidest. Pidime läbima kuus punkti. Kõige põnevam oli ülesanne, kus oli vaja kinnisilmi lõhna järgi ära tunda 10 maitseainet. Oli lõbus ja õpetlik päev! Kiidame aktiivseid õpilasi ja neid saatnud õpetajaid, õpetaja Jaanika ja õpetaja Maarja!

Kolmapäeval, 19. oktoobril, käisime Viiratsis maakonna TEK koolide sügiskoolis. Meie koolist osales lausa kaks võistkonda: Suure-Jaani ja Tääksi tegutsemiskohtade 3. klassidest. Pidime läbima kuus punkti. Kõige põnevam oli ülesanne, kus oli vaja kinnisilmi lõhna järgi ära tunda 10 maitseainet. Oli lõbus ja õpetlik päev! Kiidame aktiivseid õpilasi ja neid saatnud õpetajaid, õpetaja Jaanika ja õpetaja Maarja!