Uudised

Õpilased osalesid Lahedal Koolipäeval 24. november Huvijuht


10. novembril toimus Alexela kontserdimajas noortekonverents Lahe Koolipäev. Konverentsi eesmärk oli pakkuda noortele üks unistuste koolipäev, mis oleks täis naeru, uusi sügavaid ideid, tutvusi ning huvitavaid teadmisi. Konverentsil esinesid Ingvar Villido, Kristi Saare, Romet Vaino, Olav Ehala, Inga Lunge, Jüri Nael ja Toomas Laigu. Meie koolist osalesid õpilasesinduse liikmetena Helena Varjund ja Laura Rets. Noortele meeldis noortekonverentsil nähtu ja kuuldu väga ja nad on laheda koolipäeva eest väga tänulikud.

10. novembril toimus Alexela kontserdimajas noortekonverents Lahe Koolipäev. Konverentsi eesmärk oli pakkuda noortele üks unistuste koolipäev, mis oleks täis naeru, uusi sügavaid ideid, tutvusi ning huvitavaid teadmisi. Konverentsil esinesid Ingvar Villido, Kristi Saare, Romet Vaino, Olav Ehala, Inga Lunge, Jüri Nael ja Toomas Laigu. Meie koolist osalesid õpilasesinduse liikmetena Helena Varjund ja Laura Rets. Noortele meeldis noortekonverentsil nähtu ja kuuldu väga ja nad on laheda koolipäeva eest väga tänulikud.