Uudised

Ettelugemispäev koos karnevaliga 24. oktoober Huvijuht


21. oktoober ei olnud Suure- Jaani koolimaja 1.-4. klasside õpilastele sugugi tavaline päev.

Nimelt toimus sel päeval “Raamatutegelaste karneval”, kus iga klass kehastas end kindlaks lasteraamatu tegelaseks. Esimese tunni ajal sai aulas kuulda laule ja katkendeid tuntud lasteraamatutest nagu näiteks: “Sipsik”, “Karlsson”, “Naksitrallid” ja “Nukitsamees”. Kõik õpilased olid originaalsete kostüümide ja aksessuaaridega, mis tekitas lõbusa õhkkonna, samuti võtsid klassijuhatajad ülesannet väga tõsiselt ja nägid vapustavalt lahedad välja.

Erinevatest mängudest jäid kõige rohkem meelde: viktoriin, kus õpilased jagasid end nelja liikmelisteks rühmadeks ja pusisid arvutites küsimustele vastuseid, veel mängiti mängu “Kes

ma olen?”, milles kinnitati seljale tegelaste pildid ja lapsed pidid KAS küsimuste abil teada saama, kes nad on. Lisaks põnevatele mängudele ja muudele toredatele tegevustele said

õpilased tuttavaks Hiie Lepikuga, kes on Suure- Jaani raamatukogu töötaja ning kes tutvustas neile uusi lasteraamatuid ning kuulasid Margus Mankini poolt ette loetud toredaid katkendeid. Karnevali lõpetas pidu, millest ei puudunud ka disko.

Kõik lapsed tundusid jäävat päevaga väga rahule. Loodame veel näha selliseid toredaid üritusi meie kooliperes.

5.-9. klassid lugesid eesti keele ja kirjanduse tundides vabalt valitud luulekogudest selgeks õpitud luuletusi.

21. oktoober ei olnud Suure- Jaani koolimaja 1.-4. klasside õpilastele sugugi tavaline päev.

Nimelt toimus sel päeval “Raamatutegelaste karneval”, kus iga klass kehastas end kindlaks lasteraamatu tegelaseks. Esimese tunni ajal sai aulas kuulda laule ja katkendeid tuntud lasteraamatutest nagu näiteks: “Sipsik”, “Karlsson”, “Naksitrallid” ja “Nukitsamees”. Kõik õpilased olid originaalsete kostüümide ja aksessuaaridega, mis tekitas lõbusa õhkkonna, samuti võtsid klassijuhatajad ülesannet väga tõsiselt ja nägid vapustavalt lahedad välja.

Erinevatest mängudest jäid kõige rohkem meelde: viktoriin, kus õpilased jagasid end nelja liikmelisteks rühmadeks ja pusisid arvutites küsimustele vastuseid, veel mängiti mängu “Kes

ma olen?”, milles kinnitati seljale tegelaste pildid ja lapsed pidid KAS küsimuste abil teada saama, kes nad on. Lisaks põnevatele mängudele ja muudele toredatele tegevustele said

õpilased tuttavaks Hiie Lepikuga, kes on Suure- Jaani raamatukogu töötaja ning kes tutvustas neile uusi lasteraamatuid ning kuulasid Margus Mankini poolt ette loetud toredaid katkendeid. Karnevali lõpetas pidu, millest ei puudunud ka disko.

Kõik lapsed tundusid jäävat päevaga väga rahule. Loodame veel näha selliseid toredaid üritusi meie kooliperes.

5.-9. klassid lugesid eesti keele ja kirjanduse tundides vabalt valitud luulekogudest selgeks õpitud luuletusi.