Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolek 27. oktoober Huvijuht

Käisin 21.-23. oktoobril Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolekul Tamsalu gümnaasiumis. Koosolek kestis 3 päeva.

Koosolek oli väga tore ja hästi sisustatud. Mulle väga meeldisid sealsed inimesed, kes olid kõik väga toredad ja meeldis ka sealne õhkkond. Koosolekul võtsime vastu uusi otsuseid seoses õpilasliiduga. Vahepausidel tantsisime ja tegelesime erinevate tegevustega. Kõigi lemmik tantsuks osutus punane suksu, mida me tantsisime palju kordi. Käisime ka erinevates töötubades ja valisime uued juhatuse liikmed. Sain üldkoosolekul palju uusi sõpru ja teadmisi. Lõpus oli kõigil väga kurb ära minna ja lubasime kõik kunagi kokku saada. See oli väga lahe kogemus, mida soovitan kõikidele noortele.

9.b õpilane Karmen Grünbaum

9.b õpilane Karmen Grünbaum