20. Jooks ümber Võhma linna 26. september Huvijuht

Nädalavahetusel toimus 20. Jooks ümber Võhma linna võistlus. Jooksu distantsiks oli 5km. Meie koolist saavutasid 13.-18. aastaste neidude seas 2. koha Carmen Markus, 3. koha Gerli Sülla ja 4. koha Suure-Jaani Gümnaasiumis õppiv Sune-Lii Järvsoo. 13.-18. aastaste poiste seas saavutas 1. koha Sandor Järvsoo; 3. koha Tehven Simuste ja 6. koha Tim Sulamanidze. Kuni 12 aastaste poiste seas osales tublilt Rasmus Kase ja naiste arvestuses õpetaja Marge Johanson. Kiitus tublidele jooksjatele!