Uudised

Viljandimaa koolinoorte MV lamades surumises 15. veebruar Huvijuht


15. veebruaril toimusid Viljandimaa koolinoorte meistrivõistlused lamades surumises. Meie kooli poistest saavutas enda kaalukategoorias 7. koha Timo Dudarev; 6. koha Arkos Taimre; 4. koha Karl Mathias Tammiste; 3. koha Kevin Kangro; 2. koha Ralf Grünberg. Kool saavutas koolide arvestuses 2. koha. Palju õnne osalenud õpilastele ja täname õpetaja Andres Viksit võistluse korraldamise eest!

15. veebruaril toimusid Viljandimaa koolinoorte meistrivõistlused lamades surumises. Meie kooli poistest saavutas enda kaalukategoorias 7. koha Timo Dudarev; 6. koha Arkos Taimre; 4. koha Karl Mathias Tammiste; 3. koha Kevin Kangro; 2. koha Ralf Grünberg. Kool saavutas koolide arvestuses 2. koha. Palju õnne osalenud õpilastele ja täname õpetaja Andres Viksit võistluse korraldamise eest!