Uudised

TÄHELEND 2023 20. november Huvijuht


Sel nädalal, 16. novembri õhtul tunnustasid laste ja noorte annete arendamise patroon, Vabariigi Presidendi abikaasa Sirje Karis ning Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Kristi Vinter-Nemvalts rahvusvahelistel võistlustel silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilasi ning nende juhendajaid sündmusel „Tähelend 2023“. Kolmandat korda toimunud tunnustussündmuse eesmärk on väärtustada üldharidus- ja kutsekoolide õpilasi, kes 2022/2023. õppeaastal pälvisid medali või koha esikolmikus võistlusel, olümpiaadil või konkursil. Kutse Tallinna Muusika- ja Balletikoolis toimunud vastuvõtule said 262 õpilast ja juhendajat. Tunnustusi jagati järgmistes kategooriates: kaunid kunstid (muusika, tants, kunst), taibukad mõtlejad (olümpiaadid), võimsad vägilased (sport) ja kuldsed käed (kutsevõistlused). Suure-Jaani koolist oli vastuvõtule kutsutud võimsad vägilased kategoorias Anu-Liis Raudsepp, kes treenib vabamaadluse erialal Viljandi Spordikoolis treener Ahto Raska käe all. Palju õnne Anu-Liisile, tema perele ja treeneritele suure tunnustuse eest!
Sel nädalal, 16. novembri õhtul tunnustasid laste ja noorte annete arendamise patroon, Vabariigi Presidendi abikaasa Sirje Karis ning Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Kristi Vinter-Nemvalts rahvusvahelistel võistlustel silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilasi ning nende juhendajaid sündmusel „Tähelend 2023“. Kolmandat korda toimunud tunnustussündmuse eesmärk on väärtustada üldharidus- ja kutsekoolide õpilasi, kes 2022/2023. õppeaastal pälvisid medali või koha esikolmikus võistlusel, olümpiaadil või konkursil. Kutse Tallinna Muusika- ja Balletikoolis toimunud vastuvõtule said 262 õpilast ja juhendajat.
Tunnustusi jagati järgmistes kategooriates: kaunid kunstid (muusika, tants, kunst), taibukad mõtlejad (olümpiaadid), võimsad vägilased (sport) ja kuldsed käed (kutsevõistlused). Suure-Jaani koolist oli vastuvõtule kutsutud võimsad vägilased kategoorias Anu-Liis Raudsepp, kes treenib vabamaadluse erialal Viljandi Spordikoolis treener Ahto Raska käe all. Palju õnne Anu-Liisile, tema perele ja treeneritele suure tunnustuse eest!