Osaluskohvik 31. märts Huvijuht

30. märtsil toimus Suure-Jaani koolimajas 5.-12. klassi õpilaste osaluskohvik. Õpilased arutlesid erinevatel koolielu puudutavatel teemadel nagu näiteks hindamine; kooli terekultuur; õpilaste väärtused; tagasiside; probleemid e-sigarettidega; milline on hea õpetaja ja räägiti kaasaegsest koolist. Õpilased olid aktiivsed ja avaldasid julgelt oma mõtteid. Täname kõiki osalenud õpilasi julguse ja heade mõtete eest! Õpilaste poolt välja toodud mõtteid arutletakse õpetajatega ning otsitakse parenduskohti.