Oluline

Oleme kiusamise vastu 08. mai Huvijuht


4. mai on rahvusvaheline kiusamisvastane päev. Päeva tuntakse ka roosa särgi päevana. Sel aastal tähistati päeva suurelt, sest Kiusamisvaba Kool programmil täitus Eestis 10. tegutsemisaastapäev. Oleme uhked, et Suure-Jaani Kool liitus programmiga juba 2014 aastal. Kõigis meie koolimajades tähistati roosa särgi päeva, väga paljud õpilased ja töötajad kandsid roosat, väljendades sellega oma vastumeelsust kiusamise suhtes. Mitmed klassid vaatasid ühiselt Kiusamisvaba Kooli sünnipäeva veebiaktust ja mõtlesid koos president Alar Karisega kiusamise teemade üle. Koolimajades olid üleval näitused õpilaste disainitud roosadest pluusidest ja Kiusamisvaba Kooli plakatikonkursile esitatud plakatitega. Oleme kiusamise vastu! Kool usub, et kiusamist saab ja tuleb ennetada ning koos peatame kiusamise!

Me kõik oleme tähtsad- Airi Liiva ja Laulupesa laululapsed- https://www.youtube.com/watch?v=2gRM4r5i2a8

4. mai on rahvusvaheline kiusamisvastane päev. Päeva tuntakse ka roosa särgi päevana. Sel aastal tähistati päeva suurelt, sest Kiusamisvaba Kool programmil täitus Eestis 10. tegutsemisaastapäev. Oleme uhked, et Suure-Jaani Kool liitus programmiga juba 2014 aastal. Kõigis meie koolimajades tähistati roosa särgi päeva, väga paljud õpilased ja töötajad kandsid roosat, väljendades sellega oma vastumeelsust kiusamise suhtes. Mitmed klassid vaatasid ühiselt Kiusamisvaba Kooli sünnipäeva veebiaktust ja mõtlesid koos president Alar Karisega kiusamise teemade üle. Koolimajades olid üleval näitused õpilaste disainitud roosadest pluusidest ja Kiusamisvaba Kooli plakatikonkursile esitatud plakatitega. Oleme kiusamise vastu! Kool usub, et kiusamist saab ja tuleb ennetada ning koos peatame kiusamise!

Me kõik oleme tähtsad- Airi Liiva ja Laulupesa laululapsed- https://www.youtube.com/watch?v=2gRM4r5i2a8