Murdmaajooksu karikavõistlus 20. september Huvijuht

20. septembril toimusid Karksi-Nuia terviserajal Viljandimaa koolide murdmaajooksu karikavõistlused. Meie õpilastest osalesid võistlustel edukalt: Kermo Talviste; Oliver Kaugerand; Markus Kikre; Ruuben Reinkubjas; Romet Lepik; Kenert Õismets; Oliver Org; Marten Maidla; Tim Sulamanidze; Karl Mathias Tammiste; Arkos Taimre; Simona Brauer; Maris Miil; Geiti Ostra; Keira Kraner; Mia-Maria Sepp; Kätriin Kiisma; Geelyka Müürsepp; Christella Sõts; Anu-Liis Raudsepp; Anett Nuka; Katriin Kink. Põhikoolide arvestuses jooksid õpilased kooli 4. kohale. Individuaalarvestuses võitis enda vanusegrupis 3. koha Keira Kraner! Õpilastega olid võistlustel kaasas õpetaja Liis Kuresoo ja õpetaja Andres Viksi. Kiidame tublisid jooksjaid!