Lääneregiooni võrkpalliturniir 29. märts Huvijuht

29. märtsil toimus Pärnu Spordihoones Skypark Kooliliiga 7.-9. klasside Lääneregiooni võrkpalliturniir.

Suure-Jaani Kool saavutas turniiril 2. koha ja tagas sellega edasipääsu finaalturniirile, mis toimub 19. aprillil Tallinnas Õismäe Spordihoones. Kooli meeskonda kuulusid Ainar Arula; Sandor Järvsoo; Romek Sülla; Ardo Tulp; Romet Lepik; Alari Tikut ja õpetaja Andres Viksi.

Palju õnne eduka turniiri puhul ja edu finaaliks!

Palju õnne eduka turniiri puhul ja edu finaaliks!