Meie lood

Hariduselu 336. aastapäev 18. september Huvijuht

12. septembril tuli Suure-Jaani koolimajja sadu õpilasi värvikirevate sügiseste lilledega, et oma koolile õnne soovida. Nimelt on Suure-Jaani piirkonnas juba 336 aastat haridust antud ja selle puhul toimus juba traditsiooniks saanud "Lilleõis koolile" sündmus. Kõik klassid tegid koolimaja sisehoovis kooli toodud lilledest imelisi kompositsioone ja mitmed klassid mõtlesid, kuidas aastapäeva numbrit kujutada. Täname õpetaja Reeda Sadamat ja Suure-Jaani Gümnaasiumi noori, kes noorematel õpilastel abis olid. Palju õnne kõigile endistele ja praegustele Suure-Jaani õpilastele, õpetajatele ja töötajatele! Värvikirevat aastapäeva!