SJK KIIDAB

Meie kooli 5.b klassi poiss Oliver Kaugerand on Eesti meister. Pärnus 7.-8.05 toimunud korvpalli Mini-klassi finaalturniiri viimases kohtumises selgitati välja poiste turniiri võitja. Finaalkohtumises võttis võidu Viljandi SK/KK QUERCUS, kes alistas tulemusega 70:40 (23:10, 20:12, 20:9, 7:9) Rae Spordikool/Kiili SK. Poiste treener Viljandi spordikoolis on meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja Rauno Tamm. Kiitus nii Oliverile kui ka õpetaja Raunole!

SJK KIIDAB

14.-15.mai toimusid Tallinnas Põhjamaade Meistrivõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses. Eesti maadlejatele pakkusid konkurentsi Soome, Rootsi, Norra, Läti, Leedu ja Taani maadlusparemik. Meie kooli õpilased, Viljandis treener Ahto Raska käe all harjutav, Anu-Liis Raudsepp saavutas võistlustel 1. koha ja treener Rain Aleksandrovi käe all treeniv, Maksimus Maalinn saavutas 3. koha! Palju õnne tublide tulemuste eest!

SJK KIIDAB

14. mail toimus Viljandimaa noorte õpilas- mini- ja mini-minifirmade laat. Meie kooli 7.b klassi käsitöö pulgakomme müüv minifirma PUKO valiti maakonna parimaks minifirmaks! Kiidame minifirma liikmeid- Anni Mari Toomsalu, Heinz Timo Pent ja Katriin Kink! Minifirmade hooaeg veel kestab ja maitsvaid pulgakomme on võimalik veel järgmistel laatadel osta.