SJK KIIDAB

25. märtsist 4. aprillini toimus Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinikeskkonnas matemaatikavõistlus Jänku-Juta. Võistlus oli mõeldud 1.–3. klassi õpilastele ja leidis aset kolmes voorus.
Igas voorus said väikesed matemaatikasõbrad nuputamiseks seitse ülesannet.
Võistlusel osalejatel tuli Jänku-Juta seiklustele kaasa elades vastata erinevatele küsimustele.
Paremusjärjestus on kolme vooru kokkuvõttes klasside kaupa. Kokkuvõttes on toodud õpilased, kes kogusid kolme vooru peale kokku vähemalt 15 punkti. Tulemuste tabelis kasutatakse kohtade asemel järke, sest sama punktisummaga osalejaid on väga palju.
I järk: ühtegi viga kolme vooru kokkuvõttes.
II järk: 1 viga kolme vooru kokkuvõttes.
III järk: 2–3 viga kolme vooru kokkuvõttes.
Tubli tulemus: 4–6 viga kolme vooru kokkuvõttes.
Suure-Jaani koolist saavutasid häid tulemusi
Elo Raude 1.a klass (õpetaja Ülle Piir) – tubli tulemus
Matthias Tints 2. b (õpetaja Marge Johanson)- tubli tulemus.
Keira Kraner 3.a klass (õpetaja Reeda Sadam) – I järk ja auhind
Geiti Ostra 3.a klass(õpetaja Reeda Sadam) –tubli tulemus
Hanna-Liisa Kibe Tääksi õppekoht 3 . klass (õpetaja Mari Randaru) – III järk
Täname õpetajaid ja soovime võitjatele palju õnne!

SJK KIIDAB

Nutispordi Nuti-Mati matemaatikavõistluse piirkondlikud voorud ja vabariiklik finaal on edukalt lõppenud. Meie koolist saavutasid piirkondlikus finaalis 5. koha Matthias Tints 2.b klassist, 6. koha Kätliin Kösler 2.b klassist, 7. koha Marleen Hiielaid 2.b klassist. Nende õpilaste õpetaja on Marge Johanson. 1. koha saavutas Anu-Liis Raudsepp 6.a klassist ja 2. koha Randel Teever 6.b klassist ning nende õpetaja on Jaanika Reier. 1. koha saavutas ka Taavi Pihlak 7.a klassist ning 6. koha Carmen Markus 7.a klassist ning nende õpetaja on Anneli Joandi.
Nuti-Mati Vabariiklikus finaalis läks meil samuti suurepäraselt, sest 2. koha saavutas Anu-Liis Raudsepp 6.a klassist, 11. koha saavutas Randel Teever 6.b klassist, 14. koha Taavi Pihlak 7.a klassist ning koolide arvestuses saavutasime 8. kohaga Midikarika!
Aitäh kõigile õpetajatele ja suur kiitus tublidele matemaatikutele!!!

SJK KIIDAB

Tallinna Keskraamatukogu on ulatanud distantsõppe keerulises olukorras õpetajate suure koormuse leevendamiseks välja abikäe.Eelmise aasta detsembris sai suure muusiku Ludwig van Beethoveni 250 juubelile tähelepanu osutamiseks muusika- ja filmisaali poolt koostatud muusika-, video- ja pildinäidetega hariv küsimustik.Kiidusõnad ja suur tänu muusikaõpetaja Riina Mankinile ning tublidele Suure-Jaani Kooli õpilastele.Osalejate seast on eriline rõõm esile tõsta põhjalikke ja sisukaid vastuseid.Palju õnne õpetaja Riina Mankin ja 9. klassi õpilane Aliise Valvik!

SJK KIIDAB

Tääksi õppekoha 3.klassi õpilane Hanna-Liisa Kibe osales ERMis välja kuulutatud luulekonkursil, mis oli pühendatud emakeelepäevale pealkirja all “Elas kord…”.
ERM valis välja muinasjutunäituselt sõnad, millest viit sõna pidi laps oma luuletuses kasutama. Luuletus võis olla lühike, võis olla pikk. Võis olla rõõmus või veidi nukrameelsem. Peaasi, et on lapse loodud! Luuletusi saabus 257, nii kaheksa-aastastelt kui kaheksakümne kahe aastastelt. ERMi žürii on teinud valiku luulekonkursile, päris parimat ei suudetud välja valida, kuna väga häid luuletusi oli palju. Kuni 16-aastaste kategoorias võitis neli tööd, üks nendest Hanna-Liisa luuletus.
Lisainfo: ERMi luulekonkursi võitjad on selgunud | Eesti Rahva Muuseum. Auhinnaks on perepääse ERMi näitustele. Palju õnne ja aitäh õpetaja Ivi Tumanskile.