SJK KIIDAB

11.- 15. mai toimus matemaatika võistlusmäng e-Känguru. Kiidame osalenud õpilasi! Esimestest klassidest osalesid tublilt Georg Kraner; Konrad Reinkubjas; Remo Timofejev. Teistest klassidest osalesid tublilt Liselle Kaugerand; Kaspar Saar; Matthias Tints; Greta Olev; Oliver Silm; Marelle Ratassepp. Kolmandatest klassidest osalesid tublilt Geiti Ostra, kes saavutas oma vanusegrupis 36. koha; Keira Kraner; Maris Miil; Ruuben Reinkubjas; Andri Tamm; Helery Tikut; Ekke-Taeva Pärenson; Simona Brauer. Neljandatest klassidest osalesid tublilt Markus Kikre; Loore-Tuuli Leilop; Neleriin Olle. Viiendatest klassidest osalesid väga tublilt Nora Kraner, kes saavutas oma vanuserühmas 20. koha ja Jaagup Ostra. Seitsmendatest klassidest osales tublilt Taavi Pihlak. Kaheksandatest klassidest osalesid tublilt Janar Ait; Herman Särk; Gerda Kester. Üheksandast klassist osales tublilt Hanelle Kaugerand. Palju õnne õpilastele tublide tulemuste eest ja täname õpilasi juhendanud õpetajaid!