SJK KIIDAB

Nutispordi Nuti-Mati matemaatikavõistluse piirkondlikud voorud ja vabariiklik finaal on edukalt lõppenud. Meie koolist saavutasid piirkondlikus finaalis 5. koha Matthias Tints 2.b klassist, 6. koha Kätliin Kösler 2.b klassist, 7. koha Marleen Hiielaid 2.b klassist. Nende õpilaste õpetaja on Marge Johanson. 1. koha saavutas Anu-Liis Raudsepp 6.a klassist ja 2. koha Randel Teever 6.b klassist ning nende õpetaja on Jaanika Reier. 1. koha saavutas ka Taavi Pihlak 7.a klassist ning 6. koha Carmen Markus 7.a klassist ning nende õpetaja on Anneli Joandi.
Nuti-Mati Vabariiklikus finaalis läks meil samuti suurepäraselt, sest 2. koha saavutas Anu-Liis Raudsepp 6.a klassist, 11. koha saavutas Randel Teever 6.b klassist, 14. koha Taavi Pihlak 7.a klassist ning koolide arvestuses saavutasime 8. kohaga Midikarika!
Aitäh kõigile õpetajatele ja suur kiitus tublidele matemaatikutele!!!