SJK KIIDAB

23.- 27. november toimus JÄVI (Järva- ja Viljandimaa) matemaatikanädal. Meie kooli 5.-9. klasside matemaatikud osalesid kaheksa kooli võistlusel väga edukalt. Võistlusel oli kolm osa: ühikute teisendamine, aritmeetika ja olümpiaad. Kiidame kõiki osalenud õpilasi! Auhinnalised kohad on järgmised:

Ühikute teisendamine:5. klassid:1. koht- Jaagup Ostra, 3. koht- Rasmus Roslender.6. klassid:1. koht- Randel Teever.7. klassid:1. koht-Taavi Pihlak, 3. koht- Kristjan Kask ja Johannes Tamme.8. klassid:1.koht- Janar Ait ja Kalev Must.9.klass:1. koht-Hanelle Kaugerand, 3. koht-Markus Koks, 4.koht-Maria Toomingas.

Aritmeetika:5.klassid:2. koht- Nora Kraner, 4.koht- Merily Pollmann, 7.koht- Jaagup Ostra, 8.koht- Markus Aren.6.klassid: 1.koht- Randel Teever, 2.koht- Karl Mathias Tammiste, 3.koht-Kert Kukk, 4.koht-Kenert Õismets.7.klassid:1. koht- Sandor Järvsoo, 2. koht- Gerli Sülla, 3. koht- Taavi Pihlak, 4.koht- Eliise Raude, 6.koht- Carola Selberg, 8.koht- Carmen Markus, 9.koht-Johannes Tamme, 10.koht- Kristjan Kask.8.klassid:4. koht-Kalev Must, 5. koht- Jan-Erik Veiper, 6. koht- Meeri Sarapson, 7.koht- Janar Ait, 8. koht- Nathan Dane Joakit.9. klass: 1. koht- Hanelle Kaugerand, 2.koht-Maria Toomingas, 3. koht- Robin Selberg, 4. koht- Markus Koks, 7. koht- Karmen Kase.

Olümpiaad:5. klassid:1.koht- Nora Kraner, 3. koht-Jaagup Ostra.6.klassid:1. koht- Randel Teever, 2. koht- Kert Kukk, 3. koht- Karl Mathias Tammiste. 7. klass: 1. koht- Carola Selberg.8.klassid:1. koht- Kalev Must.9.klass:3.koht- Markus Koks ja Hanelle Kaugerand.

Kiidame kõiki juhendajaid: Marge Johanson, Jaanika Reier, Anneli Võsa, Ene Adams ja Anneli Joandi! Piltil ei ole kõiki auhinnalisi kohti saanud õpilasi.