Noortekonverents “Üheskoos teineteise kõrval”

8. novembril toimus Sakala Keskuses noortekonverents „Üheskoos teineteise kõrval”, kus osalesime ka meie: Ingrid, Nora, Anete ja Merilin.
Selline noortekonverents toimus juba kolmandat aastat järjest ja sel aastal pöörati tähelepanu eelkõige karjääriteemadele.
Oma etteastetega esinesid mitmed inspireerijad: näitlejanna Adeele Sepp, kes rääkis oma elust ja elukutsest ning eesmärkideni jõudmisest; toitumisnõustaja Erik Orgu, kes avardas noorte silmaringi tervisliku toitumise võlude abil, ja eripedagoog Pille Kriisa, kes rääkis teemal „Kuidas noori mitte valesti mõista?”.
Etteastete vahel oli meil võimalus nautida Viljandi gümnaasiumi teatristuudio põnevaid etendusi ja kustutada magusaisu Erik Orgu maitsva magustoiduga. Saime kuulata ka noori rääkimas oma edukatest teekondadest: lauljakarjäärist, õpilasvahetusest, korvpallikohtuniku tööst ja paljust muust.
Päev oli tohutult inspireeriv ja põnev, konverents andis kindlasti paljudele noortele tahtmist täita oma unistusi ja julgust teistest erineda.

Merilin Tkatšenko, 9.b klass