Võimla kasutamise graafik

2020/2021 õppeaasta
E
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
7.a Kuresoo
1.b Tamm
7.a Viksi
09.25-10.10
9.a Kuresoo
1.b Tamm
9.a Viksi
10.20-11.05
6.a Kuresoo/Trenn
1.a Tamm/Trenn
6.a Viksi/Trenn
11.30-12.15
4.a Kuresoo/Trenn
3.b Tamm/Trenn
4.a Viksi/Trenn
12.35-13.20
5.a Kuresoo
5.a Tamm
13.30-14.15
7.b Kuresoo
7.b Viksi
14.20-15.05
11.kl Kuresoo
11.kl Kuresoo/Viksi
11.kl Viksi
15.15-16.00
11.kl Kuresoo
11.kl Kuresoo/Viksi
11.kl Viksi
16.00-18.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
18.00-21.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
T
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
2.b Kuresoo
2.b Kuresoo
2.b Kuresoo
09.25-10.10
2.b Kuresoo
2.b Kuresoo
2.b Kuresoo
15.30-18.00
Võrkpall Tauno Lipp (15.30-18.00)
Lauatennis Antti Evert Rivo Saaremäe (16.30-18.00)
18.00-21.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
K
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
3.a Kuresoo
2.a Tamm
9.a Viksi
09.25-10.10
5.a Tamm
5.a Tamm
5.a Tamm
10.20-11.05
8.a Viksi
8.a Viksi
8.a Viksi
11.30-12.15
2.b Kuresoo
2.b Kuresoo
2.b Kuresoo
12.35-13.20
7.b Viksi
7.b Viksi
7.b Viksi
13.30-14.15
4.a Viksi
4.a Viksi
4.a Viksi
14.20-15.00
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
10.kl Viksi
15.00-16.00
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
16.00-19.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
19.00-20.30
Võrkpall täiskasvanud (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
N
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
3.a Kuresoo
3.a Kuresoo
3.a Kuresoo
10.20-11.05
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
11.30-12.15
2.b Kuresoo
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
12.35-14.15
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
14.00-15.00
Liikumisring Kuresoo
5.a Kuresoo
1.-3. kl. korvpall Kitsnik
15.00-16.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
4.-7. kl. korvpall Kitsnik
16.00-17.30
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
17.30-19.00
Jalgpall- Vassiljev
Jalgpall-Vassiljev
Lauatennis Evert/Saaremäe
19.00-21.00
Jalgpall Sergei Vassiljev
Jalgpall Sergei Vassiljev
Jalgpall Sergei Vassiljev
R
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
4.a Kuresoo
3.b Tamm
4.a Viksi
09.25-10.10
3.a Kuresoo
3.a,1.a Kuresoo/Tamm
1.a Tamm
10.20-11.05
7.a Kuresoo
2.a Tamm
7.a Viksi
11.30-12.15
6.a Kuresoo
2.a Tamm
6.a Viksi
12.35-13.20
5.a Kuresoo
5.a Kuresoo/Tamm
5.a Tamm
13.30-14.15
10.kl Kuresoo
3.b Tamm
10.kl Viksi
14.20-15.05
8.a Kuresoo
5.b Tamm
8.a Viksi
15.15-16.00
8.b Viksi
Võrkpall Tauno Lipp (15.30-17.00)
Võrkpall Tauno Lipp (15.30-17.00)
17.00-19.00
7.-12.kl. korvpall Kitsnik
Jooks Nõmm
Lauatennis Evert 17.30-19.00(tasuline aeg)
19.00-20.30
Jooks Nõmm
Jooks Nõmm
Jooks Nõmm
L I väljak II väljak III väljak
P I väljak II väljak III väljak