Võimla kasutamise graafik

2021/2022 õppeaasta
E
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
9.a/9.b Kuresoo
9.a/9.b Viksi
09.25-10.10
8.a Kuresoo
8.a Viksi
10.20-11.05
8.b Kuresoo
Akadeemia trenn
8.b Viksi
11.30-12.15
5.a/5.b Kuresoo
Akadeemia trenn
5.a/5.b Viksi
12.35-13.20
7.b Kuresoo
7.b Viksi
13.30-14.15
12.kl. Kuresoo
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
12.kl. Viksi
14.20-15.05
Korvpall
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
15.15-16.30
Korvpall
Kergejõustik 4.-8.kl. Sepp
Kergejõustik 4.-8.kl. Sepp
16.30-18.00
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
18.00-21.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
T
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
4.a/4.b Kuresoo
4.a/4.b Tamm
09.25-10.10
6.a/6.b Kuresoo
6.a/6.b Tamm
10.20-11.05
2.b Tamm
11.30-12.15
3.a Kuresoo
1.a Tamm
12.35-13.20
2.a Tamm
13.30-14.15
3.a Tamm
14.20-15.05
Võrkpall (2.-5.klass) Lipp (14.00-15.30)
6.b Tamm
15.30-17.00
Võrkpall(6.-9.kl.) Lipp
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
17.00-21.00
Jalgpall Vassiljev (alates kell. 17.00)
Jalgpall Vassiljev (alates kell. 17.00)
Jalgpall Vassiljev
K
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
3.b Kuresoo
1.b Viksi
09.25-10.10
5.a/5.b Kuresoo
5.a/5.b Viksi
10.20-11.05
8.b Kuresoo
8.b Viksi
11.30-12.15
11.kl. Kuresoo
11.kl. Viksi
12.35-13.20
11.kl. Kuresoo
Lauatennis Evert
11.kl. Viksi
13.30-14.15
10.kl. Kuresoo
Lauatennis Evert
10.kl. Viksi
14.20-15.00
9.a/9.b Kuresoo
Akadeemia trenn
9.a/9.b Viksi
15.00-16.00
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
16.00-19.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
19.00-20.30
Võrkpall täiskasvanud (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
N
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
4.a/4.b Kuresoo
4.a/4.b Tamm
09.25-10.10
4.a/4.b Kuresoo
4.a/4.b Tamm
10.20-11.05
6.a/6.b Kuresoo
6.a/6.b Tamm
Akadeemia trenn
11.30-12.15
3.b Kuresoo
2.a Tamm
Akadeemia trenn
12.35-13.20
2.b Tamm
13.30-14.15
Kergejõustik Randmäe
3.a Tamm
14.00-14.45
Kergejõustik Randmäe
15.00-16.00
Korvpall Kitsnik
16.30-18.00
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
Korvpall Kitsnik (kuni 17.00)
17.30-19.00
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp(kuni 18.00)
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp(kuni 18.00)
Lauatennis (Täiskasvanute aeg) Evert
19.00-21.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
R
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
7.b Kuresoo
1.a Tamm
7.b Viksi
09.25-10.10
5.a/5.b Kuresoo
2.b Tamm
5.a/5.b Viksi
10.20-11.05
7.a Kuresoo
2.a Tamm
7.a Viksi
11.30-12.15
1.b Viksi
12.35-13.20
8.a Kuresoo
3.a Tamm
8.a Viksi
13.30-14.15
12.kl. Kuresoo
12.kl. Viksi
14.20-15.05
10.kl. Kuresoo
Võrkpall 2.-5.kl. Lipp (14.00-15.30)
10.kl. Viksi
15.30-17.00
Jalgpall Vassiljev
Võrkpall 6.-9.kl. Tauno Lipp (15.30-17.00)
Lauatennis Evert (16.00-17.30)
17.30-19.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Lauatennis Evert 17.30-19.00(täiskasvanute tasuline aeg)
19.00-20.30
Jalgpall Jegorov
Jalgpall Jegorov
Jalgpall Jegorov
L I väljak II väljak III väljak
P I väljak II väljak III väljak