Sürgavere huviringid

2021/2022 õppeaasta
Ring, õppekoht, juhendaja Ringi tutvustus ja toimumise ajad
Kunsti- ja keraamikaring
Aurelika Reimann
Ringi eesmärk on lasta lapsel tunda vaba mängulist loomisrõõmu. Tähtsal kohal on usaldusväärne ja toetav keskkond, et areneks lapse isikupärane käekiri eneseväljenduseks läbi maalimise ja voolimise. Ring on mõeldud 1.-6. klassi õpilastele.
E - 13.15-14.45
N -
Lauluansambel
Kristi Oolo
Ringi eesmärk on koolis põhjalikumalt laulmisega tegelemine. Lauluansambel tegeleb iganädalaselt repertuaari õppimisega, et seda esitada kooli olulistel sündmustel. Ansambel õpib lisaks laulmisele ka kergete instrumentaalsaadete lisamist õpitavatele lauludele.
K - 13.25-15.05
N -
Liiklusring
Rein Aidak
Ringi eesmärkideks on õpilastele liikluseeskirja nõuete tutvustamine, et kujundada neis õppekavas ettenähtud ohutut liikluskäitumist, harjutada järgima liikluses kehtivaid norme ning õppida arvestama kaasliiklejaid. Ringis lahendame liiklusteste, parandame jalgrattasõidu oskusi, vaatame õppefilme, mängime liiklusmänge. Maikuus sooritavad õpilased jalgratturi eksami.
N - Sürgavere koolimajas 14.25-15.05
R - Vastemõisa koolimajas 10.10-10.55 Tääksi koolimajas 13.50-14.35
Robootika
Aurelika Reimann
Robootikaringi eesmärk on arendada lapse ruumilist, loovat ja tehnilist mõtlemist, õppida oma tegevust läbi mõtlema ja plaaneerima. Õppida lahendama probleemülesandeid. Kasutame Lego mindstorms komplekte.Ring on mõeldud 3.-6. klasside õpilastele.
N - 13.15-14.45